چرا سئو همچنان مهم است؟

بیشتر کاربران وب، فعالیت خود را با جستجوی چیزی شروع می کنند. ممکن است دنبال اطلاعات بیشتری درباره هتلی در یزد باشند، مقایسه قیمت دو اسپیکر را بخواهند، دنبال خدماتی برای تعمیر خانه خود باشند و یا اینکه هیچ ایده ای برای خرید کادوی تولد نداشته باشند. همه این چیزها "نیاز" کاربران است. آنها تنها به دنبال رفع نیازهای خود هستند و این رفتار پرتکرار کاربران نشان می‌دهد موتور جستجو ابزار مناسبی است که به کمک آن می توان اطلاعات، کالا و خدمات مورد نیاز را یافت. هدف سئو این است که کسب و کار شما را در دسترس افرادی قرار دهد که به کالا، خدمات و اطلاعات شما نیاز دارند.

چرا  کسب و کارها به خدمات سئو نیازمندند؟

راههای بسیاری برای تبلیغات، برندینگ و بازاریابی وجود دارد اما در سالهای اخیر موتورهای جستجو و سوشال مدیا دو کانال مهم در دیجیتال مارکتینگ بوده اند. کانال جستجو علاوه بر آنکه سهم بیشتری را به خود اختصاص داده است نسبت به سایر روشها ویژگی های ممتازی نیز دارد:

  •    جذب کاربران هدفمند: افرادی که نام کالا یا خدماتی را جستجو می کنند، به آن نیاز دارند.
  •    ماندگاری: کسب رتبه مناسب در صفحه اول گوگل به معنای جذب کاربران برای ماههای متمادی است.
  •    هزینه کمتر: در بیشتر پروژه های سئو، هزینه ای که برای سئو می شود از اجاره یکماه بیلبوردی در اتوبان همت تهران، احمدآباد مشهد، چهارباغ اصفهان، ایل گلی تبریز، نمازی شیراز و سایر خیابانهای مهم در شهرهای دیگر ایران کمتر است. هر ثانیه تبلیغ در شبکه های مختلف صداوسیما گاه چندده میلیون تومان قیمت دارد.

سئو به عنوان مهمترین کانال دیجیتال مارکتینگ برای اغلب کسب و کارها، اگر درست به کار گرفته شود، یک سرمایه گذاری پرسود و بلندمدت است.
ایران سئو با تعریف خدمات مدرن سئو و با تکیه بر بهترین تجربیات موجود، ترافیک سایت شما را افزایش می دهد و رتبه های آن را با کلمات کلیدی موثری که توسط اغلب کاربران جستجو می شود، ارتقا می دهد به گونه ای که تاثیر آن را بر کسب و کار خود ببینید.

خدمات ایران سئو به کسب و کارها، استارتاپ ها، افراد، شرکتها و سازمان ها کمک می کند تا با راهکاری اصولی وجه و برند خود را ارتقا و فروش خود را افزایش دهند. ما به خوبی می دانیم یک برند چگونه خلق، بزرگ و با ارزش می شود و همراه برندهای بسیاری بوده ایم.

خدمتی که IRANSEO ارایه می دهد، به بیان ساده این است: جذب ترافیک هدفمند از گوگل. برگ برنده ما هرگز تکنیکهای سئو نیست؛ این تکنیکها را همگان می دانند. شعار "سئوی پاک" را که ما مطرح ساخته ایم و به آن پایبندیم، قانونی و اخلاقی بودن همه راهکارهای ما را شامل می شود. بنابراین به هیچ وجه، IRANSEO بر روی برند مشتریان خود ریسک نمی کند و برای رسیدن به نتایج، سراغ هر راه حلی نمی رود. آنچه که در هر نوعی از خدمات سئو در نظر داریم حفظ اعتبار و شان کاری مشتریان ماست.

ایران سئو دیدگاهی ساده و موثر به سئو دارد. ما برای قانع کردن مخاطبان سایتها تلاش می کنیم و گوگل، هرچند مخاطبی مهم، تنها یکی از آنان است. سادگی دیدگاه ما به سئو از متنی که تا اینجایش را خوانده اید، شروع می شود. لطفا کمی وقت بگذارید و صفحه "خدمات سئو" در سایتهای همکار ما را بخوانید و ببینید که چگونه متنها را صرفا برای تکرار کلمه سئو و همه مشتقات آن، کش داده اند. بازی با نامهای گوناگون، تکرار کلمات کلیدی در دل عبارتهای مختلف، آوردن معادل های انگلیسی، اشاره به انواع یک چیز، سخن گفتن از اصطلاحات فنی و پیچیده و ... ترفندهایی است که برای قانع کردن گوگل به کار گرفته می شود، ترفندهایی که محتوا را از شکل طبیعی آن خارج و تصنعی می کند.

قیمت خدمات سئو که ما ارائه می دهیم از ده میلیون تومان در ماه شروع می شود. ما ضمانت می کنیم، تمام هزینه های شما برای سئو با افزایش ترافیک و طبعا افزایش فروش خدمات و محصولات جبران گردد و چند برابر بیشتر سود کنید. چرتکه را بردارید دودوتا چهارتا کنید؛ قانع که شدید با ما تماس بگیرید. ضمانت ما رندانه نیست.

 

مراحلی که ما در سئو انجام می دهیم

1. اهداف شما

قبل از شروع کار متخصصان ما درباره اهداف کاری و تجاری شما می پرسند و به کمک شما آنها را تعیین می کنند. استراتژی سئو سایت شما در این مرحله مشخص می گردد.

2. بررسی سایت

با بررسی سایت شما ما اطلاعات بیشتری از نقاط قوت و ضعف آن به دست خواهیم آورد و به کمک ابزار متنوع سئو همه تغییراتی که نیاز است شناسایی و اولویت بندی می گردد.

3. بررسی رقبا

بررسی رقبای سایت شما راهی مطمئن برای تعیین جایگاه شما در مقایسه با آنان است. این بررسی همچنین نقاط قوت شما در مقایسه با رقبا و فضای کسب و کار شما را مشخص می سازد.

4. بررسی و انتخاب کلمات کلیدی

این گام از فعالیت سئو شامل آنالیز دقیق عبارتهای مهم و نحوه به کارگیری آنها از سوی کاربران است. میزان جستجوی عبارات و سطح رقابت روی آنها مشخص و بهترین عبارتهایی که برای کسب و کار شما مناسب است، انتخاب می گردد.

5. تعیین صفحات فرود و نقشه سایت

متناسب با ساختار سایت شما و محتوای آن، کلمات کلیدی انتخاب شده به صفحات مناسب اختصاص می یابد. این گام تضمین می کند کاربران پس از انجام جستجو به صفحه ای مرتبط با عبارت جستجو شده، برسند.

6. اجرای سئو

بر اساس آنالیزهای انجام شده و نقشه سایت، سئو داخلی اعمال می گردد. ما همه تغییرات را ثبت و دنبال می کنیم.

7. مانیتور کردن ترافیک و رتبه های سایت

با استناد به آنالیتیکس و سرچ کنسول گوگل تاثیر فعالیتهای انجام شده را مانیتور می کنیم. در این گام فرصتهای جدید و نقصان در کار، شناسایی می گردد.

8. بازبینی برنامه سئو

به کمک اطلاعاتی که ابزار گوگل ارایه می دهد، تغییراتی در برنامه کاری می دهیم تا بهتر از قبل اهداف سئو را تامین کند.

9. تولید محتوا

متنهای موجود در سایت را ویراستاران حرفه ای ویرایش و به فراخور محتوای جدید تولید می کنند. ما از متنهایی سخن می گوییم که کاربران را تشویق به انجام کاری در سایت شما می کنند. آیا به یاد دارید برای نوشتن متن صفحه "درباره ما" چقدر به زحمت افتادید و با افراد بسیاری بحث کردید؟ ما این مشکل را حل کرده ایم!

10. گزارش گیری و بهبود برنامه کاری

مانیتور نتایج ادامه می یابد و متناسب با پیشرفت کار، گزارشهایی داده می شود. ما سلامت سایت، آنالیتیکس آن و وضعیت آن در سرچ کنسول را دنبال می کنیم تا خیال ما و شما از این موضوع راحت شود که کارها آن طور که برنامه ریزی شده است، پیش می رود.

 

کدام راهکار سئو برای شما مفید است؟

ایران سئو بیش از 15 سال قبل فعالیت خود را شروع کرد. ما اما و اگرهای بسیاری را در مسیر سئو از سر گذرانده ایم و در گذر این سالها در دل ماجرای سئو قرار داشته ایم. را ارایه داده ایم. ما رفتار و تغییرات گوگل را دنبال می کنیم و فراتر از آن، هنر سئو سایت را می دانیم. اینک در پس سالها تجربه، بستری فراهم آورده ایم تا کسب و کارها IRANSEO را مشاوری معتبر بیابند و از خدماتش بهره گیرند. درباره ایران سئو بیشتر بدانید.

 

چرتکه را بردارید، دودوتا چهارتا کنید؛ قانع که شدید با ما تماس بگیرید. ضمانت ما رندانه نیست.