کتاب آموزش سئو

دانش پایه سئو را به رایگان کسب کنید.

فرقی نمی کند که سایت شما چه موضوعی دارد و در چه زمینه ای فعالیت می کنید، برای کسب درآمد و محبوبیت باید سایت تان بیننده داشته باشد. تعداد بینندگان یک سایت، برگ برنده آن برای کسب موفقیت در دنیای وب است. سایتی که بیننده ندارد، مرگی آنلاین را تجربه می کند و چه بسیارند سایت هایی که هر روزه از چرخه زندگی در وب خارج می شوند.

کتاب سئو

طراحی سایت تضمینی برای آمدن بیننده به آن نیست بلکه باید بینندگان را به طریقی به سایت جذب کرد. بینندگان وظیفه ندارند به هر قیمتی که شده سایت شما را بیابند. برای کشاندن بینندگان به وب سایت تان چه تدابیری اندیشیده اید؟ چگونه دیگران بدانند که شما سایت پرمحتوا و جذابی دارید؟ خود شما چگونه سایت های دیگر را می یابید؟ بدون هیچ گونه تردیدی باید گفت که ما در اغلب موارد به کمک موتورهای جستجو به آنچه که می خواهیم، دست می یابیم.

کتاب سئو، مهدی رودکی

اینجاست که کسب رتبه مناسب در موتورهای جستجو و به طور مشخص کسب رتبه بالا در گوگل اهمیتی صد چندان می یابد. اگر می خواهید رتبه سایت شما یک باشد و نه دو هزار و یک، کتاب "یک یا دو هزار و یک" برای شما تالیف شده است. این کتاب شما را با تکنیک های موثر و کاربردی هنر بالا بردن رتبه ها و جذب ترافیک هدفمند از گوگل (سئو) مسلح می کند. با خواندن آن بیش از ده سال تجربه مولف به سادگی و به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. بعد از مطالعه "یک یا دو هزار و یک" دیگر نخواهید پرسید که سئو چیست؛ مشغله ذهنی شما این خواهد شد که سئو برای من چه می کند؟

زبانی ساده و روان
مثال های واقعی و فراوان برای درک بهتر
تنها کتاب فارسی تالیف شده در این زمینه

دانلود کتاب سئو

توجه: ویرایش سوم کتاب در سال 91 انجام شده است بنابراین برخی ترفندهای آن دیگر کاربردی ندارد
اما پایه و اساس کتاب که سئو را به عنوان یک طرز تفکر آموزش می دهد، همچنان معتبر است.