تاریخ آخرین ویرایش: 10 اردیبهشت 1398

سایت جدید ایران سئو راه اندازی شد

نمایی از سایت جدید ایران سئو

این چندمین بار است که در سایت خبر می گذاریم که "سایت جدید ما راه اندازی شد" و چه خوب. تا باشد از این تغییرات و از این اخبار خوشایند. تغییر در ذات تکنولوژی است و به هیچ نوعی از آن نیز نمی توان دل بست. اینک سایت جدید با نمایی نو و با قابلیت ها و امکانات جدید رونمایی می شود.

نیاز کاربران به وب و تصور آنها از سایت حرفه ای و بروز دایم تغییر می کند و ما نمی توانستیم بیش از این در نگاه مشتریان، همچنان بر حفظ سایت قدیمی مان اصرار بورزیم. بالاخره دست به کار شدیم و با ملاحظه نیازهای جدید حوزه کسب و کارمان این سایت را رونمایی کردیم.

آری، سایت جدید با دروپال 8 طراحی شده است و در روزگاری که وردپرس انتخاب شماره یک بسیاری از شرکتهاست ما به دلایلی دروپال را انتخاب کردیم. تغییر سیستم مدیریت سایت از بیتریکس به دروپال هرچند ساده نبود اما ناگزیر بودیم. ما همواره به مشتریانی که بر کارشان متمرکزند و حوصله درگیر شدن در مباحث فنی مرتبط با سایت را ندارند، توصیه می کنیم از سیستمهای مدیریت محتوای شناخته شده چون وردپرس و دروپال استفاده کنند. به دلیل توانایی موجود در شرکت و همراه بودن کارشناسان زبده طراحی با دروپال، منطقی بود که همین سیستم را انتخاب کنیم.

ساختار محتوای سایت شامل سه بخش کلی به این صورت است:

  • درباره ایران سئو، تاریخچه و فعالیتهای آن
  • خدماتی که ارایه می دهیم
  • اطلاع رسانی و آموزش

در طراحی مجدد سایت تاکید بسیاری بر تولید محتوای جدید و یا بازبینی محتوای قدیمی کرده ایم و حتی صفحات درباره ما و تعریف خدمات به طور کلی بازنویسی شده اند تا حرفمان بوی کهنگی نگیرد. متنهای کوتاه و بلند سایت و شعارهایی که گزیده ایم با حس و حال امروز ما و مشتریان بیشتر می خورد. در این میان که محتوای بی ارزش یا کم ارزش به ناچار حذف می شود؛ برخی از فایلهای مهم و قدیمی که هنوز راهگشای کاربران اند مانند فایل PDF کتاب یک یا دو هزار و یک و تصاویر را حفظ کرده ایم.

تمرکز بر ارایه سرویس سئو هر چند اولویت ایران سئو است اما گهگاه نوشته هایی آموزشی و خبری در سایت قرار می دهیم. ایران سئو، امیدوار است مانند گذشته در دل کاربران جای داشته باشد. آیا آنچه رونمایی شده است همه ایران سئوی جدید است؟ خیر. قابلیتهای زیادی برای سایت توسعه داده شده اند که به مرور معرفی می کنیم.

هر چه باشد دوره گذار به سایت جدید با چالشهای خاص خود روبروست و ما با انتخاب کمترین قابلیتها در رونمایی، انتخاب کردیم که استرس و فشار پس از رونمایی سایت جدید تا حد ممکن کمتر باشد. شاید کنجکاو باشید و بخواهید دلایل تغییر لوگوی ما را نیز بدانید. 

نظر شما درباره سایت جدید ما چیست؟ چه پیشنهادی دارید؟

افزودن دیدگاه جدید

اگر شما کاربر واقعی هستید سوال زیر را پاسخ دهید.

1 + 9 =
پاسخ این سوال ریاضی را داخل کادر وارد کنید.برای مثال: 1+3 داخل کادر 4 را وارد کنید.