ما سئوکار، تحلیلگر، نویسنده و هنرمندیم

تیمی از متخصصان دیجیتال مارکتینگ آماده یاری‌رسانی به کسب و کار شما

زمانی که ارایه خدمات پایه وب همچون ثبت دامنه، طراحی سایت و میزبانی وب در ایران رواج می یافت، ما چند گام جلوتر بودیم و ارایه سرویسی دست بالاتر را شروع کردیم و از SEO گفتیم. با راه‌اندازی "ایران.سئو" در سال 1382، مهدی رودکی در مقالات متعدد آموزش سئو و ترویج آن را شروع  کرد و به سوالات مختلف همانند موتور جستجو چیست و چگونه کار می‌کند و ابزارهای جستجو در اینترنت کدامند، سئو چیست و ده‌ها سوال دیگر پاسخ داد. آن زمان هنوز اصطلاح SEO در فارسی معادلی نداشت و کمی طول کشید تا واژه ناآشنای اِس‌ای‌اُ به سئو تبدیل شود.

تاریخ شروع به فعالیت اولین سایت سئو در ایران
تاریخ شروع به فعالیت اولین سایت سئو در ایران

IRANSEO به عنوان سایتی پیشرو، معرفی‌کننده و گسترش‌دهنده خدمات سئو در ایران، آموزش داد، مسابقه ذره بین طلایی را برگزار کرد و در فاصله یک دهه، کتاب سئو "یک یا دو هزار و یک" را در سه ویرایش جداگانه برای پر کردن خلا دانش سئو در اختیار کاربران قرار داد. از آن زمان، سالها گذشته و اینک سئو سرویسی مهم و شناخته شده در دیجیتال مارکتینگ است و بالطبع نسخه جدید سایت ما نیز بر ارایه خدمات، ارایه راهکارهای نرم‌افزاری و برگزاری کارگاه سئو تمرکز دارد.

خدمات ایران سئو به کسب و کارهای کوچک و بزرگ کمک می‌کند تا با راهکارهای قانونی و اخلاقی حضور موثری در وب داشته باشند. سرویسی که ایران سئو ارایه می‌دهد در بیانی ساده این است: بالا بردن رتبه سایت در گوگل و ایجاد ترافیک هدفمند به سوی آن. اما سئو خود به همین سادگی نیست و صدها اما و اگر دارد.

اما و اگرهای بسیاری از سر گذرانده‌ایم و در گذر این همه سال، خدمات افزایش رتبه سایت و افزایش ترافیک از موتورهای جستجو به ویژه از گوگل را ارایه داده‌ایم. ما رفتار و تغییرات گوگل را دنبال می‌کنیم و فراتر از آن، هنر سئوی سایت را می‌دانیم. اینک در پس سالها تجربه، بستری فراهم آورده‌ایم تا کسب و کارها IRANSEO را مشاوری معتبر بیابند و از خدماتش بهره گیرند.

SEO، هنر است و برخلاف آن چه در بازار نمایانده می‌شود فراتر از تکرار کلمات و گرفتن تعداد زیادی لینک است. موفقیت در موتورهای جستجو با فهم درست کسب و کارها شروع می‌شود و با ارایه راهکارهای روزآمد که اهداف کسب و کارها را برآورده می‌سازد، ادامه می‌یابد. پایانی بر بهینه سازی وب سایت (Search Engine Optimization) نیست. سئو سایت نه مقصد که خودِ سفر است. آن، تکرار واژه‌های پرطمطراق نیست. اگر با کارشناسان زبده ما به گفتگو بنشینید، باور خواهید کرد که SEO به عنوان یک تخصص؛ ساده، لذت‌بخش و پرهیجان است.

برگ برنده ما هرگز تکنیکهای SEO نیست؛ این تکنیکها را همه می‌دانند. تمرکز ما بر افزایش رتبه‌ها نیست و در سطحی بالاتر افزایش ترافیک هدفمند از Google و Bing و سایر جستجوگرها، افزایش CTR، افزایش اعتبار سایت، بهبودی کیفیت محتوای سایت، افزایش مدت زمان حضور کاربران در سایت، افزایش تعاملات کاربران با سایت و اهداف دیگر را پیگیری می‌کنیم. ما سختگیرانه سیاست کاری سایتها را در تولید و انتشار محتوا به نقد می‌کشیم و موشکافانه کسب و کارها را تحلیل می‌کنیم. با این روش داده‌های باارزشی به‌دست می‌آوریم و بر اساس آنها تصمیم می‌گیریم. اتخاذ تصمیم درست از دل تجربه و دانش بیرون می‌آید و کاری نیست که به نرم‌افزارها واگذار شود. سالهاست در حوزه کاری خود چنین تصمیم‌هایی می‌گیریم؛ برگ برنده ما همین است.

تعریف موفقیت برای هر سایت، برای هر کسب و کار و از دید هر مدیری متفاوت است بنابراین لازم است ما شنونده‌های خوبی باشیم و پس از شنیدن نظرات مشتریان دستاوردهای سئو را به کمک KPI های موثر، ارزیابی کنیم.

گفته می‌شود برای رسیدن به تخصص در هر موضوعی، کافی است سه سال بر آن تمرکز شود. نزدیک به دو دهه، بله نزدیک به دو دهه است که بر سئو تمرکز داریم. باخته ایم، شکست خورده ایم اما موفقیت‌های بسیار نیز داشته ایم. شما برای کسب و کارتان اهدافی در سر دارید و ما تیمی متخصص داریم برای کمک به شما در رسیدن به آن اهداف. گوشی موبایلتان را بردارید و روی دو دهه همسفر شدن ما با سئو، حساب کنید.

ایران سئو در یک نگاه